Hľadáte hliníkové oplotenie, ktoré vyčaruje úsmev na vašej tvári každýkrát, keď prídete domov? Niekde, kde nádherný vzhľad ide ruka v ruke so silou a odolnosťou? Hliníkové oplotenie vzor Barcelona je tu, aby splnilo všetky vaše nároky.

Naše oplotenie vzor Barcelona je moderné a obľúbené riešenie medzi majiteľmi domov, ktorí chcú svoje obydlie ohraničiť nielen funkčným, ale predovšetkým krásnym a luxusným oplotením. Bezrámový vzhľad, ktorý budí dojem z vonkajšej strany, je dokonalým zoskupením mohutnej hliníkovej výplne a moderných hladkých tvarov. A to všetko bez potreby údržby!

S možnosťou automatizácie jednotlivých dielov tohto oplotenia získate bezkonkurenčné pohodlie, ktoré vás ušetrí od nepotrebných námah. Chcete niečo výnimočné? Prispôsobte si oplotenie presne podľa vašej predstavy. Ponúkame širokú škálu farieb a celý proces výroby je na mieru, aby sa vaše oplotenie perfektne hodilo k vášmu domu.

Hliníkové oplotenie vzor Barcelona, to je kvalitné a robustné riešenie pre moderné domy a pozemky. Ako slovenský výrobok, poskytujeme na oplotenie záruku 5 rokov. Nečakajte na nič, nakonfigurujte si svoje vlastné vysnívané oplotenie hneď teraz. Buďte pripravení na záplavu obdivu od susedov a návštev.

Hlavné vlastnosti

  

- Nepriznaný rám

- Luxusný vzhľad

- Výplň z hliníkových profilov

- Nepriehľadná varianta výplne

- Výroba dielov zcela na mieru

- Neobmedzený počet farebých kombinácíí

- Nerezový spojovací materiál 

 

 


Nakonfigurujte si diely oplotenia

cenovú ponuku obdržíte obratom

Pozrite sa na naše realizácie - vzor BARCELONA