Vítajte v modernom svete oplotení, kde elegancia stretáva praktickosť! Predstavujeme vám náš najnovší produkt - Hliníkové oplotenie vzor BERLIN. Tento výnimočný výrobok z našej ponuky prináša úplne nový rozmer oplotenia - jednoducho nádherný a bezúdržbový.

Predstavte si oplotenie, ktoré je nielen pekné na pohľad, ale aj mimoriadne funkčné. To je presne to, čo vám ponúka náš vzor BERLIN - kvalitné hliníkové oplotenie vyrobené na Slovensku. Výplň tohto oplotenia je tvorená špeciálnymi hliníkovými lamelami. Máte možnosť si vybrať, či ich chcete mať priehľadné alebo nepriehľadné. Môžete si vybrať orientáciu týchto lamiel - či už horizontálnu alebo vertikálnu.

Predstavte si, ako by toto oplotenie vyzeralo vo vašej záhrade. Bezúdržbové riešenie, ktoré vyzerá prekrásne a vydrží roky. A to nie je všetko. Máme pre vás 5-ročnú záruku. Chcete niečo ešte lepšie? Ponúkame možnosť automatizácie brán a širokú ponuku doplnkov. A ak si nie ste istí, ako by to všetko mohlo vyzerať, môžete si nakonfigurovať svoje nové oplotenie online.

Využite možnosť a nakonfigurujte si vlastné oplotenie už dnes! S hliníkovým oplotením vzor BERLIN budete mať nielen krásne, ale aj funkčné a dlhotrvajúce oplotenie. Neváhajte, vytvorte si svoje vysnívané oplotenie hneď teraz online!

Hlavné vlastnosti

  

- Masívny rám z hliníkového profilu ALUNOX

- Špeciálne hlníkove lamely 

- Rámové alebo bezrámové plotové diely

- Výroba dielov zcela na mieru

- Rôzne varianty hustoty a orientácie výplne

- Nerezový spojovací materiál 

 

 


Nakonfigurujte si diely oplotenia

cenovú ponuku obdržíte obratom

Pozrite sa na naše realizácie - vzor BERLIN