Hľadáte oplotenie, ktoré bude nielen plniť svoju funkciu, ale zároveň aj obohatí vizuál svojho domova? Predstavujeme Vám hliníkové oplotenie vzor HONG KONG - spojenie kvality, funkčnosti a moderného dizajnu. 

Toto oplotenie je vyrobené z obdĺžnikových hliníkových profilov, čo zaisťuje jeho pevnosť a dlhú životnosť. Môžete si vybrať hustotu výplne podľa vlastných preferencií a rozhodnúť sa, či preferujete horizontálnu alebo vertikálnu orientáciu. Tento slovenský výrobok je bezúdržbový, takže ušetríte nielen peniaze, ale aj čas. A to nie je všetko - ponúkame 5-ročnú záruku, 3D vizualizáciu v cene a možnosť automatizácie brán. 

Predstavte si, ako by vaše nové oplotenie mohlo vyzerať. S hliníkovým oplotením vzor HONG KONG dostanete mnoho viac než len bezpečnosť - dostanete štýl a eleganciu, ktoré odrážajú moderný vzhľad a kvalitu. Okrem toho ponúkame širokú ponuku doplnkov, aby ste mohli prispôsobiť oplotenie presne svojim potrebám a želaniam. 

Nemusíte čakať, začnite plánovať svoje nové oplotenie už dnes. Navštívte našu ponuku nižšie, kde si môžete oplotenie nakonfigurovať podľa svojich predstáv a požiadaviek. Hliníkové oplotenie vzor HONG KONG - kvalitné, bezúdržbové, na mieru. Nechajte nás, aby sme vám pomohli vytvoriť dokonalý rámec pre váš domov.

Hlavné vlastnosti

  

- Rám z masívneho hliníkového profilu ALUNOX

- Výplň z obdĺžnikového hliníkového profilu 

- Výroba dielov zcela na mieru

- Rôzne varianty hustoty a orientácie výplne

- Rámové alebo bezrámové prevedenie plotovových dielov

- Nerezový spojovací materiál 

 

 


Nakonfigurujte si diely oplotenia

cenovú ponuku obdržíte obratom

Pozrite sa na naše realizácie - vzor HONG KONG