Predstavujeme Vám nový štandard v oplotení - Hliníkové oplotenie vzor LONDON! Zabudnite na tradičné a nudné ploty, ktoré len zaberajú miesto. Naše moderné hliníkové oplotenie s designovou plechovou výplňou dodá Vašej záhrade šmrnc a eleganciu. 

Toto jedinečné oplotenie ponúka nielen nadčasový dizajn, ale aj praktické riešenia pre každú domácnosť. Ponúkame rôzne prvky oplotenia ako samonosnú posuvnú bránu, krídlovú vjazdovú bránu, vchodovú braničku či plotové pole, takže si môžete nakonfigurovať presne to, čo potrebujete pre svoju záhradu.

Naše hliníkové oplotenie je navrhnuté tak, aby odolalo poveternostným vplyvom a zabezpečilo dlhoročnú spokojnosť. Preto na ne poskytujeme 5-ročnú záruku! A ak chcete ešte viac individualizovať svoj priestor, vieme Vám vyrobiť vzor podľa Vašich podkladov na mieru.

Nečakajte ani minútu navyše! Navštívte náš konfigurátor dielov oplotenia a zistite cenu svojho vysnívaného plotu behom pár chvíľ. Začnite dnes plánovať svoje skvelé hliníkové oplotenie vzor LONDON a urobte zo svojho pozemku naozajstnú súkromnú oázu!

Hlavné vlastnosti

  

- Rám z hliníkového profilu

- Plechová výplň

- Vzor výplne možno vyrobiť podľa návrhu zákazníka

- Výroba dielov zcela na mieru

- Rôzne varianty hustoty a orientácie výplne

- Nerezový spojovací materiál 

 

 


Nakonfigurujte si diely oplotenia

cenovú ponuku obdržíte obratom

Pozrite sa na naše realizácie - vzor LONDON