Zabudnite na staré, nudné a nepraktické oplotenie! Predstavujeme vám hliníkové oplotenie vzor LYON, ktoré zmení váš domov na modernú a elegantnú pevnosť. Toto oplotenie vás okamžite zaujme svojím jednoduchým, ale štýlovým dizajnom a rôznymi farebnými kombináciami.

Hliníkové oplotenie vzor LYON je obľúbeným prevedením s hliníkovými lamelami, ktoré sú možné vyrobiť ako samonosnú posuvnú bránu, krídlovú vjazdovú bránu, vchodovú bráničku či plotové pole. Varianty výplne ponúkajú horizontálnu alebo vertikálnu orientáciu s medzerou alebo nepriehľadnou bez medzery. Tento moderný a jednoduchý dizajn sa hodí ku každému domu a záhrade.

Predstavte si, ako váš domov získava úplne nový vzhľad s hliníkovým oplotením vzor LYON. Môžete si vybrať z rôznych farebných kombinácií podľa zadania zákazníka a vytvoriť tak dokonalú harmóniu s vaším domovom. Navyše, výroba na mieru zaručuje, že oplotenie bude presne také, ako ste si vždy predstavovali.

Nečakajte a nakonfigurujte si svoje hliníkové oplotenie vzor LYON ešte dnes! Vychutnajte si kvalitný slovenský výrobok z hliníkového materiálu s 5-ročnou zárukou. Zmeňte svoj domov na modernú a elegantnú pevnosť, ktorá bude susedom závidieť. Kontaktujte nás teraz a začnite plánovať svoje nové oplotenie!

Hlavné vlastnosti

  

- Masívny rám z hliníkového profilu ALUNOX

- Vystužené hliníkové lamely 

- Rámové alebo bezrámové prevedenie plotov

- Výroba dielov zcela na mieru

- Rôzne varianty hustoty a orientácie výplne

 

 

 


Nakonfigurujte si diely oplotenia

cenovú ponuku obdržíte obratom

Pozrite sa na naše realizácie - vzor LYON