Hľadáte bezúdržbové oplotenie s moderným vzhľadom, ktoré bude skutočným skvostom vášho pozemku? Predstavujeme vám hliníkové oplotenie vzor MALDIVES - slovenský výrobok prémiovej kvality s 5-ročnou zárukou.

Nie je to len obyčajné oplotenie. Výplň z hliníkových profilov, elegantný moderný dizajn a možnosť automatizácie brán, to všetko robí z našeho oplotenia MALDIVES jedinečný produkt na trhu. A aby ste si mohli lepšie predstaviť, ako by oplotenie vyzeralo priamo u vás, ponúkame vám 3D vizualizáciu úplne zadarmo.

Predstavte si, ako by vaša záhrada vyzerala s naším oplotením MALDIVES. Bezúdržbová krása, ktorá vám ušetrí čas a energiu, ktorú by ste inak strávili údržbou. Pridajte k tomu možnosť nakonfigurovať si oplotenie presne podľa vašich predstáv a potrieb - a to všetko online, z pohodlia vášho domova. 

Nenechajte sa len tak strácať v rôznych možnostiach a nakonfigurujte si svoje nové oplotenie hneď teraz. Využite širokú ponuku doplnkov a vytvorte si tak skutočne osobitý kúsok, ktorý bude nielen funkčný, ale aj vizuálne pútavý. Neváhajte, vaše nové oplotenie vzor MALDIVES vás čaká!

Hlavné vlastnosti

  

- Rám z hliníkového profilu

- Výplň z hliníkového profilu 30x30 alebo 40x20 

- Výroba dielov zcela na mieru

- Rôzne varianty hustoty a orientácie výplne

- Nerezový spojovací materiál 

  


Nakonfigurujte si diely oplotenia

cenovú ponuku obdržíte obratom

Pozrite sa na naše realizácie - vzor MALDIVES