Naše oplotenie je možné montovať buď do existujúcich murovaných alebo betónových stĺpikov. Tento typ inštalácie si však musí klient zabezpečiť sám. Ak preferujete použitie hliníkových stĺpikov, môžete si ich objednať priamo od nás. Samozrejme, je tiež možná kombinácia oboch druhov stĺpikov, aby sme dosiahli optimálne riešenie.

Naše hliníkové stĺpiky sú dodávané s rovnakou povrchovou úpravou a farbou ako zvyšok plotu, čo zaručuje estetickú jednotnosť. Ponúkame stĺpiky s štvorcovým prierezom vo veľkostiach 60, 80, 100 alebo 120 mm. Tieto stĺpiky sú dostupné vo variantoch na zabetónovanie alebo kotvenie pomocou patky.

Naše hliníkové stĺpiky sú vyrábané na mieru, aby presne vyhovovali vašim požiadavkám a potrebám. Sme odborníci v oblasti výroby stĺpov a zaručujeme kvalitu každého jedného výrobku.

Používame iba kvalitnú hliníkovú oceľ pri výrobe našich stĺpikov. Tento materiál je známy svojou odolnosťou a pevnosťou, čo zaručuje, že vaše oplotenie bude stabilné a dlhodobo odolné voči vonkajším vplyvom.

Vďaka našej schopnosti vyrábať stĺpiky na mieru sme schopní splniť aj najnáročnejšie požiadavky. Sme tu, aby sme vám poskytli individuálne riešenie, ktoré presne zodpovedá vašim predstavám o dokonalom oplotení.