Hliníkové vstupné bránky sú moderné, atraktívne a trvanlivé riešenia pre vstupy do domov alebo pozemkov. Hliník je výhodný materiál pre vstupné bránky, pretože je ľahký, odolný voči poveternostným vplyvom a nevyžaduje veľa údržby.

Hlavnou výhodou hliníkových vstupných bránok je ich vzhľad. Hliník umožňuje výrobcovi vytvoriť moderné, elegantné a vysoko prispôsobiteľné dizajny, ktoré dokážu dobre zapadnúť do akéhokoľvek prostredia. Okrem toho, hliníkové brány sú odolné voči korózii, čo znamená, že môžu vydržať dlhé roky bez potreby nákladnej údržby.

Nevýhodou hliníkových vstupných bránok môže byť ich cena, ktorá môže byť vyššia ako u iných materiálov ako drevo alebo oceľ na druhú stranu však dlhodobo nevyžaduje ďalšiu údržbu. 

Alunox.sk ponúka výrobu hliníkových vstupných brán a oplotení, pretože má široké skúsenosti s touto technológiou a kvalitné materiály. Naše hliníkové brány majú výborný dizajn a odolnosť voči poveternostným vplyvom, čo z nich robí vynikajúci výber pre každého, kto hľadá trvanlivé a atraktívne riešenie.

Potrebujete vchodovú bránku, ktorá zaujme na prvý pohľad?

Ste na správnom mieste!

Vchodovú bránku si môžete objednať samostatne alebo ako súčasť oplotenia ako celku.

Vchodové bránky môžete namontovať do existujúcich alebo novo vyrobených stĺpikov, kotvia a otvárajú sa pomocou regulovateľných pantov.

 

Ovládanie vchodovej bránky

Vchodová bránka je ovládaná mechanicky (ručne).

Dodávané je ku bránke voliteľné príslušenstvo: nerezové madlo, kľúčka, guľa, hákový zámok, cylindrická vložka, dorazové krycie lišty, mechanický doraz brány.  

    Rozmery vchodovej bránky

    Vchodové bránky štandardne vyrábame do šírky prejazdu 1,5m a výšky 2m.

    Vyberte si vchodovú bránku z našich vzorov

     

    Pozrite sa na naše realizácie vchodových bráničiek